איזה כיף שסיני נהייתה מקום לתרגול משותף, שנהייתה מקום בו אפשר להיות יחד כקבוצה וגם לבד אבל שהכל מוכן בשבילך…

איזה כיף שסיני נהייתה מקום לתרגול משותף, שנהייתה מקום בו אפשר להיות יחד כקבוצה וגם לבד אבל שהכל מוכן בשבילך ורק צריכים לבוא. סיני היא מקום להרפות בו באמת.. בין כל הסדנאות הריטריטים המעולים שיש החגים ( שאלעד מארגן של נור ובטח יש עוד שלא יודעת עליהם אך בהחלט ממליצה .. ) Elad Adler Nur Goldberg

אז עוד שבוע זה קורה.. ריטריט נוסף של יוגה ושמאניזם ויש עוד כמה ימים להרשם ! ארבעה ימים של מרחב לנשימה , מרחב לתנועה מרחב לשחרור הישן ומרחב לשים כוונות חדשות לשנה שבאה אלינו לטובה. ימים לתרגול יוגה איתי ושמאניזם עם Efrat Pooja Shaked המעולה והמעוררת השראה .

אז ממש מוזמנים . בין אם הייתם כבר בריטריטים אחרים אז בואו לנסות משהו חדש בהרי סיני היפים של סנטה קטרינה. בין אם אתם מתרגלים יוגה ו/או שמאניזם אז זה המקום להעמיק את התרגול .. ובין אם מעולם לא עשיתם יוגה ורוצים לנסות .. או ללמוד תרגול שמאני עתיק זה המקום.. וגם כמובן אם פשוט רוצים לבוא לסנטה קטרינה אז כמובן יותר קל יחד כקבוצה במיוחד שיש גם מי שדןאגת לכם להכללל מרגע חציית הגבול.. וגם על הדרך זוכים בימים מעולים של תרגול .

בקיצור הבנתם 🙂 אז יאללה דברו איתי
050-4878238 .. כל מה שנותר זה רק לדבר איתי, להרשם ולהגיע !

ואם יום בחירות היום אז זו הזמדנות גם חשים לב לבחירות האישיות שלנו בחיים , מה אנחנו בוחרים להכניס לחיים ,מה אנחנו בוחרות לעשות כדי שיהיה לנו טוב ( כמו לסןע לסיני למשל 😊) אם מי אנחנו בוחרים להיות ( בסיני ובכלל בחיים ) ומה אנחנו בוחרים להיות לעשות להגיד ועוד… מאחלת שנבחר בֵטוֹב ושנעשה טוב . ( לנו , לסביבה , למקום בו אנחנו נמצאים ומבקרים – בסיני ובכלל ..)

אז פרטים בתגובה הראשונה ..

* פוסט זה מכיל תמונות אותן ניתן לראות בפוסט המקורי המופיע בקבוצה

אם מצאתם בעיה בפוסט ואתם חושבים שיש צורך להסיר אותו מהאתר ו/או מקבוצת הפייסבוק אנא מלאו את הטופס למטה ואנו נבחן את בקשתכם ונסיר אותו במידת הצורך
גלילה לראש העמוד