בנות, אני מטיילת לבד כבר מס' ימים :) אגיד שזה כיף ממש, מלא חופש של בחירות ותכנון לו"ז כרצוני. אני לא טיפוס…

בנות, אני מטיילת לבד כבר מס' ימים 🙂
אגיד שזה כיף ממש, מלא חופש של בחירות ותכנון לו"ז כרצוני.
אני לא טיפוס שמנוהל על ידי פחדים, אבל כן פחות נעים להתקל במבטים סוקרים של מצרים, שלא נדבר על פעמיים שעובד קבלה ומלצר שאלו אותי אם אפשר להעביר איתי את הלילה.
אני משתדלת לשמור על עצמי, וזה מסוג הדברים שברורים לי לכדי התנהלות ואמירה ברורה למי שמדבר אליי ככה ומנצל את זה שאני מתיירת לבד.
מה שכן, לא הייתי מסתובבת ב04:00 לבד.. זה קצת להתגרות בגורל. משתדלת גם כן להסתובב היכן שישנם אנשים נוספים.

וכמובן שישנם גם אנשים טובים.. מוחמד (עובד ב Nasaim Safari שממוקמת בשוק בדאהב) והסתובב איתי במשך שעתיים שלמות למצוא מלון/חושה לישון בו, ולדבר עם בעלי המקום שיסדרו לי מחיר טוב. הוא גם הלך לכעוס על אותו מלצר שדיבר אליי לא יפה.. יכול להיות שמדובר כאן באינטרסים, אבל עדיין זה הרגיש טוב לדעת שאתה מכיר כאן מישהו שיכול לדבר בשפת המקום ולארגן לך כלמיני שאתה רןצה.
דברו איתו.. הןא יודע הכל (סגרתי איתו גם מונית לשארם (450 לירה ל3 אנשים במונית עם מזגן) וטיול טרקטורונים במשך שעתיים בעלות של 250 לירה). +20 101 414 1750 מוחמד.

אגב, יכולים להיות גם גברים ישראלים בסיני שלא חסר להם.. שזה יכול להיות מבלבל שהרי עם מי נרגיש בטוח אם לא משלנו..? אבל הביטחון שלנו צריך להיות רלוונטי מול כולם ובכל מקום.

חג סוכות וחושות שמח:)

* פוסט זה מכיל תמונות אותן ניתן לראות בפוסט המקורי המופיע בקבוצה

אם מצאתם בעיה בפוסט ואתם חושבים שיש צורך להסיר אותו מהאתר ו/או מקבוצת הפייסבוק אנא מלאו את הטופס למטה ואנו נבחן את בקשתכם ונסיר אותו במידת הצורך
גלילה לראש העמוד