סיני טיפים והמלצות
סיני טיפים והמלצות

הודעה משותפת למטה לביטחון לאומי שבמשרד ראש הממשלה ולמשרד החוץ איום כלפי ישראלים בחו"ל – החמרת אזהרות המסע למצרים (כולל סיני),

הודעה משותפת למטה לביטחון לאומי שבמשרד ראש הממשלה ולמשרד החוץ

איום כלפי ישראלים בחו"ל – החמרת אזהרות המסע למצרים (כולל סיני), ירדן ומרוקו וחידוד ההמלצות לציבור

בשל התמשכות המלחמה, בימים האחרונים מזוהה החמרה משמעותית נוספת במחאות נגד ישראל במדינות שונות בעולם, בדגש למדינות ערביות במזרח התיכון, זאת לצד גילויי עוינות ואלימות כנגד סמלים ישראלים ויהודים. במקביל ניתן לראות החרפה ברטוריקה של גורמי ג'האד עולמי, אשר קוראים לפגע בישראלים וביהודים ברחבי העולם.

בתוך כך, המל"ל מעלה את אזהרות המסע למצרים (כולל סיני) וירדן לרמה 4 (איום גבוה) – המלצה לא להגיע למדינות אלו ולשוהים בהן, לעזוב את שטחן בהקדם. ואת אזהרת המסע על מרוקו לרמה 3 – המלצה להימנע מנסיעות לא חיוניות.

בנוסף, המל"ל שב ומחדד את קריאתו לישראלים להישמע להמלצות אזהרות המסע, וממליץ על הצעדים הבאים:

• עד להודעה חדשה מומלץ להימנע משהייה בכלל ארצות המזה"ת/ ערב ובתוך כך: טורקיה, מצרים (כולל סיני), ירדן, איחוד האמירויות, בחריין ומרוקו.

אם מצאתם בעיה בפוסט ואתם חושבים שיש צורך להסיר אותו מהאתר ו/או מקבוצת הפייסבוק אנא מלאו את הטופס למטה ואנו נבחן את בקשתכם ונסיר אותו במידת הצורך

קבוצת הפייסבוק

הפוסט הנ"ל נכתב על ידי אחד מחברי או חברות קבוצת הפייסבוק "סיני טיפים והמלצות" לפני 9 חודשים. שמו או שמה לא מופיע באתר מטעמי פרטיות וגלוי עבור משתמשים החברים בקבוצה בלבד.

ניתן להצטרף לקבוצה ממש כאן.