המלצה חמה למי שנוסע לשארם: טוני – 20-01277658899+ אנחנו פגשנו בחור נוצרי קופטי בשם טוני שעשה לנו את הטיול. טוני אירגן לנו:…

המלצה חמה למי שנוסע לשארם:

טוני – 20-01277658899+

אנחנו פגשנו בחור נוצרי קופטי בשם טוני שעשה לנו את הטיול.
טוני אירגן לנו: טרקטורונים, שייט וצלילה בראס מוחמד, כניסה לפארק מים המטורף אלבטרוס (נקרא גם אקווה בלו), רכיבה על גמלים+כניסה צפייה בהופעות במאהל בדואי והסעות.

רכיבה על גמלים:
את טוני הכרנו כשחיפשנו מחיר טוב לטיול גמלים ולאחר כמה שיחות טלפון ובירורים הבנו שהוא הזול ביותר. לבסוף, לא רק שטוני הציע מחיר נמוך יותר, משך זמן הרכיבה שהוצע היה הארוך ביותר. טוני הגיע בעצמו לאסוף אותנו מהמלון ולאחר נסיעה של 10 דקות הגענו לאיזור הספארי. שם גם הוצעה לנו ארוחת ערב במהאל בדואי וצפייה במופעי להטוטנים שונים במחיר מצחיק. כמובן שבסוף הוא גם החזיר אותנו למלון.

פארק מים:
כשראינו שמדובר בבחור אמין עם מחירים הוגנים שאלנו בנוגע לפארק מים עליו שמענו. טוני הודה שבדר"כ הוא לא מארגן את האטרקציה הזאת אבל יוכל לברר בשבילנו. בנוסף, הסביר שיש שני פארקי מים – blue aqua (נקרא גם אלבטרוס) הגדול, המפואר והיקר, ופארק מים שני יותר צנוע ויותר זול. לאחר שביקשנו טוני השיג לנו דיל טוב (שימוש בכל 77 המתקנים, אוכל ושתייה ללא הגבלה) לפארק המים הגדול. ביום האטרקציה כמובן שטוני הגיע לאסוף אותנו. כשהגענו, נכנס איתנו ודאג לכל הביורוקרטיה בכניסה. הוא לא יצא עד שלא ראה שהתאקלמנו במקום כמו שצריך. הפארק כמובן מדהים וחוויתי שווה כל אגורה. לאחר שהלך הסתבכנו עם צלם מקומי שאף על פי שהסברנו לו כמה פעמים שאיננו מעוניינים בתמונות בתשלום שלו נדבק אלינו לכל היום וכמובן שבסוף היום (כשהבין שאנחנו לא הולכים לקנות אף תמונה) ביקש 10 דולר על הזמן שלו. טלפון אחד לטוני והוא ישר הגיע (גם כמובן לאסוף אותנו) וסידר את העניינים מול הצלם המקומי. לאחר מכן הסיע אותנו ישירות לאטרקציה הבאה.

טרקטורונים:
עיקר העיסוק של טוני והאטרקציה הכי מהנה. טוני הציע לנו מחיר זול משמעותית מהמתחרים, עבור שעתיים (הכוללות גם הפסקת תה) רכיבה. בנוסף, הופתענו לגלות שקיבלנו גם כאפיות מתנה (בטלפון דובר על שימוש במהלך הרכיבה). חוויה מהנה ללא ספק, מסלול כיפי במדבר הכולל רכיבה מישורית במהירויות גבוהות וגם קצת דיונות קטנות. לא הייתה בעיה לטוני לדחות את הרכיבה ללילה. כמובן שגם באטרקציה הזו הוחזרנו על ידו ישירות למלון.

ראס מוחמד והאי הלבן:
היהלום שבכתר. זהו שייט ביאכטה מהנמל של שארם ועד לראס מוחמד. כולל ארוחות ושנורקלינג באמצע הים. בנוסף, שטנו לאי הלבן ושם אפשר לראות חתולי ים עצומים (עם שנורקל בלבד). בתוספת כספית אפשר גם לקבל ציוד ולצלול עם מדריך לעומק. האטרקציה עצמה כוללת גם הסעה הלוך ושוב בהסעות (הפעם לא ברכב של טוני)
טוני דאג לנו כמובן לכל הביורוקרטיה, הגיע למלון לפני ההסעה לבדוק שאנחנו מוכנים, משנפלה טעות והגענו באיחור להסעה, עיכב את הנהג עד שהגענו. השייט היה ממש כיף, אפשר לראות הרבה דגים שונים עם שנורקל בלבד ולא חייב ציוד צלילה. האוכל בספינה היה בסדר.

לסיכום, אני ממליץ על טוני בחום. איש אמין, מקצועי והוגן. דואג להכל ומאפשר לך להינות מהחופשה בראש שקט.
טוני – 20-01277658899+

בתמונה: הנוף מהספינה בראס מוחמד

* פוסט זה מכיל תמונות אותן ניתן לראות בפוסט המקורי המופיע בקבוצה

אם מצאתם בעיה בפוסט ואתם חושבים שיש צורך להסיר אותו מהאתר ו/או מקבוצת הפייסבוק אנא מלאו את הטופס למטה ואנו נבחן את בקשתכם ונסיר אותו במידת הצורך
גלילה לראש העמוד