טיולים בסיני

סיני מציתה בנו מידית אסוציאציות של בטן-גב, שמש יוקדת, שיזוף איכותי ובעיקר רביצה אינסופית מול הים. אבל סיני מציעה לנו עוד הרבה יותר מזה – מסלולי טיול מרהיבים ומקומות יפים לראות שחבויים בין ההרים וקפלי הקרקע של המדבר. 

מעבר הגבול בטאבה הוא קצת כמו דלת למימד מקביל. הזמן הופך לאיטי יותר, הנופים המשגעים משכיחים את הצרות והסטרס היומיומיים וכל מה שיש הוא הכאן ועכשיו מול הים, עטוף בשקט ממכר. קל מאוד להגיע לסיני ולהיזרק על החוף לכמה ימים של שלווה ושקט, אבל ממש מאחוריכם מתקיים עולם מרתק בתוך ההרים – קניונים צבעוניים, לגונות, ואדיות, דיונות ונופים בתוליים ועוצרי נשימה שאין באף מקום בעולם.

סיני משופעת במסלולי טיולים מכל הסוגים – מסלולים קלים וקצרים לצד מסלולים מאתגרים למיטיבי לכת, מסלולים של כמה שעות ומסלולים שאורכים מספר ימים. לא משנה באיזה מסלול תבחרו, תגלו עוד מסיני המרתקת, הפראית והמהפנטת. מכיוון שמדובר במדבר ובעונות הקיץ הטמפרטורות מטפסות מעלה-מעלה, מומלץ לצאת לשטח בעונות המעבר, לזכור להביא 2 ל' מים לפחות, כובע ומקדם הגנה, וגם לקחת בחשבון את הלילות המדבריים הקרירים שמצריכים ביגוד ארוך.  

חלק מהמסלולים מצריכים לינה בשטח. תוכלו להישאר ללון אצל משפחות מקומיות, בפונדקי דרכים או במלונות. שימו לב כי טיולי השטח בסיני מחייבים ליווי של דליל – מורה דרך מקומי, שניתן לשכור דרך משרדים המתמחים בהוצאות טיולים.

אלה הם חלק מהטיולים המומלצים ביותר בסיני – הכינו את נעלי ההליכה:

עין חודרה והקניון הלבן: זהו מסלול טיול מעגלי קל יחסית, המתאים לכל המשפחה. אורכו הוא כ-5-6 שעות ואם תבחרו לישון בשטח בעין חודרה, תוכלו לעשות אותו גם ביומיים. קחו בחשבון כי חלק מהמסלול מחייב נסיעה בשטח ומכיוון שלא מותרת כניסה של רכב שטח ישראלי לסיני, יש להיעזר בשירותי הסעה מקומיים עד הכניסה לקניון הלבן ובחזרה ממנו. הדרך לקניון הלבן עוברת דרך סלע הכתובות – סלע שעליו נחצבו כתובת בשפות עתיקות כמו נבטית, ארמית ולטינית ואף ציור של מנורת עם שבעה קנים.

הקניון הלבן הוא קניון מרהיב ביופיו התחום בקירות לבנים גבוהים ואפוף בשקט עוצמתי שגורם לרצות לעצום עיניים ולהתמסר לו באופן טוטאלי. המסלול היוצא מהקניון לכיוון צפון מוביל לעין חודרה – נווה מדבר פורח וירוק הממוקם בקניון מרהיב של אבני חול אדומות. בעין חודרה חיו שבטים בדואים מקומיים והיא משמשת נקודת יציאה לכיוון ההר הגבוה ומנזר סנטה קתרינה. מומלץ מאוד לנצל את העצירה בעין חודרה למנוחה קלה וללגימת תה אצל הבדואים המקומיים.

ואדי וואש-וואשי: אחד המסלולים האהובים בסיני. זהו מסלול יומי קצר בן כמה שעות, המוביל אל מקור מים שופע בלב המדבר, שטבילה בו או קפיצה לתוכו מהסלעים סביב היא בגדר חובה. לצורך הגעה יש לצאת עם רכב שטח ונהג מקומי מכיוון שהדרך המדברית עוברת בשבילים צרים ונקיקי סלע שקשה להתמצא בהם. לא לשכוח להצטייד בכפכפים או בסנדלים!

קניון הצבעים: מסלול מעגלי קל וקצר המתאים למשפחות ולכאלה שאינם נמנים על מיטבי הלכת, מכיוון שרובו נעשה בירידה. הנסיעה לקניון הצבעים עוברת דרך עין פורטוגה – נאת מדבר עם עצי פרי ונוי, שמומלץ מאוד לעצור בה בדרך הלוך או חזור להתרעננות קלה וכמה תמונות. כמה מאות מטרים אחרי תחילת המסלול תגיעו לקניון הצבעים (או בשמו המקורי – "ואדי אל-אבקר"), קניון צר העשוי מאבני חול צבעוניות ויפהפיות.

ניתן להגיע לקניון הצבעים בנסיעה בת שעה מנואיבה, או, וזו אפשרות מגניבה קצת יותר, מרצועת החוף ראס א-שטן. מראס א-שטן תוכלו לחצות את הכביש ולשכור גמל מהבדואים (או לא), להמשיך לכיוון ואדי מלחה א-ריין וממנו לעלות כמה קילומטרים לכיוון ואדי וואש-וואשי ומעיין מוית מלחה. בעל הסלעים האדומים והצמחייה השופעת. אחריהם תוכלו לעלות בשביל המוביל לקניון הצבעים או להישאר ללינת שטח.

ג'בל אום שומר: זהו אחד המסלולים המעניינים ביותר בדרום סיני, וגם אחד המאתגרים בהם – המסלול מומלץ למיטיבי לכת ולמטיילים המורגלים במסלולים בעלי תוואי דרך קשים. ג'בל אום שומר הוא ההר השלישי בגובהו בסיני ומתנשא לגובה של 2,586 מ' והמסלול שלו הררי וכולל עליות וירידות רבות. הטיול עצמו אורך כארבעה ימים וכולל נופים מדבריים עוצרי נשימה, מבנים ביזנטים עתיקים, בוסתנים, מקורות מים, צמחי בר ואפילו חלקות פרג המשמש להכנת אופיום.

ההר הגבוה ומנזר סנטה קתרינה: זהו אזור פשוט מעולה לטרקים עבור כל חובבי הנופים המדבריים שמוכנים לטיולים קצת יותר מאתגרים. באזור ההר הגבוה תמצאו מגוון מסלולים בדרגות קושי בינוניות עד קשות ובאורכים משתנים, המשלבים לינה בשטח, לרוב בבוסתנים של משפחות מקומיות, הערוכים לאירוח מטיילים. טיולי השטח מחייבים ליווי של דליל דרך משרד מסודר, וניתן לשכור גם גמל שיסחוב עבורכם את הציוד לאורך הטיול. המשרדים הוותיקים והמנוסים ביותר המוציאים טיולים להר הגבוה וסנטה קתרינה הם שיח' מוסא או פוקס קמפ פרג', ותוכלו לארגן דרכם טיול שטח בן כמה שעות או ארוך יותר בן 7-2 ימים בהתאם למסלול שתבחרו.

אם אתם מגיעים לטיול היישר מישראל, תוכלו לתאם איסוף של מונית ממעבר הגבול. הנסיעה להר הגבוה אורכת כ-3 שעות ומחירה הממוצע נע בין 500 לירות מצריות (במונית פרטית) ל-600 ל"מ במיקרובוס ל-13 נוסעים. שימו לב כי באזור ההר הגבוה אין קליטה סלולארית למעט פסגות בודדות, אז דאגו לעדכן מראש את הקרובים אליכם על הטיול. לא כיף לחזור מכמה ימים של טיול למאות הודעות מודאגות.

על המסלול: ההר הגבוה הוא שמו של האזור הסובב את מנזר סנטרה קתרינה בדרום סיני וכולל פסגות רבות בנות 2,000 מ' מעל לגובה פני הים, הגבוהה בהן היא ג'בל קתרינה, המתנשאת לגובה 2,642 מ'. סנטה קתרינה הוא מנזר נוצרי יווני אורתודוקסי הסמוך להר סיני (גב'ל מוסא/הר משה) – אותו הר עליו ניתנה התורה לעם ישראל, לפי המקרא. מנזר סנטה קתרינה נחשב לאתר הנזירות העתיק ביותר הפועל ברציפות ואף הוכר כאתר מורשת עולמית על-ידי אונסק"ו. הוא משמש מקום עליה לרגל עבור דתות רבות ומכיל אוצרות היסטוריים בעלי חשיבות עצומה. מדובר במקום מרגש ומרתק, ומומלץ לא לפסוח עליו אם אתם מבקרים בסיני.

אזור ההר הגבוה שופע במקורות מים טבעיים ובמים זורמים, בוסתנים פורחים (בחודשים יולי-ספטמבר הם גם שופעים פירות), מבנים ביזנטיים עתיקים ותושבים בדואים מקומיים, נצר לשבט הג'בלייה שמקורו בכלל בבלקן. בהר הגבוה תמצאו מספר כפרים מיושבים בהם ניתן להצטייד במים ואוכל ובחלקם ניתן ללון. מומלץ להתייעץ עם המשרד דרכו אתם יוצאים כדי שתדעו לתכנן את המסלול ואת כמויות האוכל שאתם לוקחים.

פוסטים שעלו בקבוצת הפייסבוק:

סגר? ממשיכים לטייל וירטואלית 🇮🇱🥳 מזמין אתכם לחווית טיול דרך הזום 🖥️ הטיולים מתאימים לכולם ובסוף גם תקבלו…

סגר? ממשיכים לטייל וירטואלית 🇮🇱🥳
מזמין אתכם לחווית טיול דרך הזום 🖥️

הטיולים מתאימים לכולם ובסוף גם תקבלו המלצות על מה אסור לפספס 🤩 ואיפה כדאי לאכול 🧆🌮🥙

יום שלישי – 06/10 – טיול וירטואלי נצרת- עיר הבשורה 😎 שעה 20:00
הרשמה דרך הקישור👇
https://freetourisrael.com/nazareth-virtual-tour/

יום חמישי הקרוב – טיול וירטואלי בעכו העתיקה 😎
מקומות אחרונים!!
שעה 20:00 הרשמה דרך הקישור👇 https://freetourisrael.com/acre-virtual-tour/

שתפו בקבוצות של חברים, משפחה וכל מי שאוהב לטייל🙋‍♂️🙋‍♂️

מחכה לראותכם במסכים💻
בברכה,
עדן- מורה הדרך שלך ⁦🇮🇱⁩

לפוסט >>

היי ? אני וחברה מתכננות לנסוע לסיניי לראשונה בחול המועד פסח למשך 5 ימים. מעוניינות להגיע ל2-3 יעדים שונים, ולישון…

היי ? אני וחברה מתכננות לנסוע לסיניי לראשונה בחול המועד פסח למשך 5 ימים. מעוניינות להגיע ל2-3 יעדים שונים, ולישון בקמפ נקי עם אוכל טוב וחדר שאפשר לנעול. האם מישהו יכול להמליץ על מסלול שיתאים? תודה רבה רבה מראש.

לפוסט >>

איך מגיעים לסיני❓ איפה להחנות את הרכב בלי לחטוף דוח❓ איך לסגור נסיעה עם הנהג מונית שימתין לי בגבול❓ איפה נשארו חושות וקמפים…

איך מגיעים לסיני❓
איפה להחנות את הרכב בלי לחטוף דוח❓
איך לסגור נסיעה עם הנהג מונית שימתין לי בגבול❓
איפה נשארו חושות וקמפים פנויים לפסח❓
איזה מלונות יותר מומלצים בסיני למשפחות/זוגות❓
האם כדאי לעשות ביטוח❓איזה אטרקציות חובה לעשות❓

בקיצור הבנתם.. אנחנו בסוכנות "סיני פור יו" נדאג לארגן לכם את הטיול המושלם. וניהיה איתכם בקשר גם בוואטסאפ לכל מידע או עניין שתצטרכו בסיני במהלך החופשה.

?מוניות מתוך מעבר הגבול ברכבים חדשים
?מלונות מומלצים למשפחות זוגות או חברים
?חושות/קמפים עם אוכל מפנק וחופים מהממים
?וילות/דירות נופש מתאים גם לשומרי כשרות
⛴טיולי יום ואטרקציות בכל סיני
?חלק מנותני השירות דוברי עברית

כל הפרטים והמחירים (גם לפורים ופסח) ישירות אצלכם בוואטסאפ:https://bit.ly/2wt7Hsh
באתר: https://sinai4u.co.il/
בטלפון: 073-3744470

לפוסט >>

אז… במקום לעלות על מטוס היום, החלטנו ספונטנית לרדת לסיני אחרי מלא מלא שנים…יש לנו 6 ימים!!! אשמח ממש להעזר להמלצות וחוות…

אז…
במקום לעלות על מטוס היום, החלטנו ספונטנית לרדת לסיני אחרי מלא מלא שנים…יש לנו 6 ימים!!!
אשמח ממש להעזר להמלצות וחוות דעת חברים-( בוקינג, טריפ וכו…ברור שמכירים)

אבל אשמח להמלצות-
איפה לישון הערב ( נקי ושיהיה כיף לבוקר)
כן כדאי/ לא כדאי לעבור עם רכב פרטי
המלצות לטיולים או מקומות שכדאי לבקר
המלצות ללינה מפנקת/ או עם אוירה שלא כדאי לפספס בכיון דאב היה ונחליט להעמיק.
תודה, תבורכו?❤️

לפוסט >>

אהלן כולם! כבר כמה שנים יש לי פנטזיה להגיע למונגרובים בשמורת נאבק. רציתי לעשות איזה טיול יום+שנירקול. אנחנו נהיה בדהב שבוע הבא….

אהלן כולם!
כבר כמה שנים יש לי פנטזיה להגיע למונגרובים בשמורת נאבק. רציתי לעשות איזה טיול יום+שנירקול.
אנחנו נהיה בדהב שבוע הבא. איך מגיעים ואיך חוזרים? זה אפשרי?

לפוסט >>

שלום חברים שבוע שעבר הייתי בסיני ובלילה השלישי ישנו בראס אבו גלום בחושה של מוחמד בחוף הזיז (זה החושה השלישית…

שלום חברים שבוע שעבר הייתי בסיני ובלילה השלישי ישנו בראס אבו גלום בחושה של מוחמד בחוף הזיז (זה החושה השלישית או הרביעית מתחילת החופים) ורציתי לספר לכם ובעיקר להזהיר אותכם! מוחמד כל הערב ניסה לקחת לנו כסף ולהציע לנו הצעות גרעות וזה אחרי שהוא לקח לנו על הלילה הרבה כסף! ותוך כדי שהינו שם הוא הציע לנו קפה, ושאלנו את הנער שלו אם הקפה בחינם וכמובן שהוא אומר שכן, ובאותו זמן הוא יושב שומע הכל ולא אומר כלום! ואחרי כמה שעות החלטנו שאנחנו הולכים משם, ואז פתאום הנער שלו הגיע ואמר שמוחמד רוצה 100 לירה על הקפה! אמרנו לו שאין

לפוסט >>

חברים כמה יעלה לי שבוע בסיני מעברי גבול שינה אוכל מוניות…. בלי להשתולל שבוע שנטי טיולים על החוף שינרקול העדפה לחושות…

חברים כמה יעלה לי שבוע בסיני מעברי גבול שינה אוכל מוניות….

בלי להשתולל שבוע שנטי טיולים על החוף שינרקול העדפה לחושות אם יהיה קר אז מקום סגור מגיע בחנוכה עם ילדה בת 9

לפוסט >>

מה קורה חבריםם אשמח להמלצה לטיול של כמה שעות שאסור לפספס כשמגיעים לסיני (חופים נופים שווקים גמלים צלילות כל מה שעולה…

מה קורה חבריםם
אשמח להמלצה לטיול של כמה שעות שאסור לפספס כשמגיעים לסיני (חופים נופים שווקים גמלים צלילות כל מה שעולה לכם) אנחנו נישן בטאבה.
כל פרט בנושא תזרקו זה יכול לעזור לנו
תשלום /טלפונים/ של נהגים טיפים וכו'.
תודה

לפוסט >>

מחר יורדים לסיני זוג +2, מלון עם הכל כלול. כנראה נעשה יום אחד טיול לאבו גאלום והלגונה הכחולה, כמה כסף…

מחר יורדים לסיני זוג +2, מלון עם הכל כלול. כנראה נעשה יום אחד טיול לאבו גאלום והלגונה הכחולה, כמה כסף כדאי לקחת? ניהיה בטאבה ההייטס. תודה

לפוסט >>

היי לכולם, אנחנו 3 בנות שמחפשות נהג אמין לטיול יומי מראס א השטן (שוהות ב new moon island) ללגונה הכחולה, בלו…

היי לכולם,
אנחנו 3 בנות שמחפשות נהג אמין לטיול יומי מראס א השטן (שוהות ב new moon island) ללגונה הכחולה, בלו הול, ראס אבו גלום ודהאב.
נשמח לדעת עלויות, בעדיפות להמלצות על נהגים שגובים מחירים נוחים.
תודה?

לפוסט >>

*דרוש מתנדב* לקמפ חדש בראס אבו גאלום דרוש מתנדב לשבוע עד עשרה ימים. הקמפ נמצא בהקמה (טרם נפתח לקהל). המתנדב יוכל לשהות…

*דרוש מתנדב*

לקמפ חדש בראס אבו גאלום דרוש מתנדב לשבוע עד עשרה ימים.

הקמפ נמצא בהקמה (טרם נפתח לקהל). המתנדב יוכל לשהות במקום ללא עלות למעט מצרכי מזון (במחיר העלות שלהם). הכנת האוכל באופן עצמאי תוך שימוש בכלים הנמצאים במקום. שם המקום: "קוסמוס". מועד: מיידי או הכי מוקדם שאפשר.

בזמן השהות לא נדרשת עבודה כלשהיא אלא רק שהות במקום בהעדרו של בעל הקמפ.

בעל המקום הוא חבר שלי, שמו אחמד. אמן מצרי בן 30, איש מקסים, אמין מאד, אדם שתרצו להכיר. מארח נהדר ואיש מעניין. אין לו פייסבוק.

השהות במקום למטרה זו חוקית לגמרי ותהיה מתואמת עם משטרת התיירות המקומית. אין בכך שום דבר לא

לפוסט >>

חברים רוצים להמליץ על נהג סופר מושלם ואדיב נסענו איתו לטיול יום בשארם השייח היה לנו חוויה ! מונית חדשה מוזיקה…

חברים רוצים להמליץ על נהג סופר מושלם ואדיב נסענו איתו לטיול יום בשארם השייח היה לנו חוויה !
מונית חדשה מוזיקה אינטרנט במונית
בקיצור ממש היה חוויה השם שלו מוסטפא באמת עזר לנו בכל דבר בא איתנו לטייל הסביר לנו
מומלץ בחום חברים !!!
מתייג אותו פה למי שמחפש נהג מונית לכל רחבי סיני
מומלץ באהבה !

לפוסט >>

שאלה לי אליכם נגיד שאני ישן בנלסון או במובנפיק ולכן לא משלם אגרת גבול, אבל רוצה לעשות טיול יום לדהב. האם אני…

שאלה לי אליכם
נגיד שאני ישן בנלסון או במובנפיק ולכן לא משלם אגרת גבול, אבל רוצה לעשות טיול יום לדהב.
האם אני צריך לשלם את אגרת הגבול המצרית? כן או לא?

לפוסט >>

כשאני מזמינה מלון בבוקינג מה זה אומר ייתכן שיחולו חיובים נוספים? ואיך זה מתבטא בכסף? בנוסף אשמח לטלפון של מדריך…

כשאני מזמינה מלון בבוקינג מה זה אומר ייתכן שיחולו חיובים נוספים? ואיך זה מתבטא בכסף?
בנוסף אשמח לטלפון של מדריך טיולים בשארם
תודה לעונים? Alona Tibi

לפוסט >>

המלצה חמה על נהג בדהאב דובר עברית , איש מקסים לוקח לטיולים לבלו הול, בלו לגון, שלושת הבריכות ולאן שרק שתרצו…

המלצה חמה על נהג בדהאב
דובר עברית , איש מקסים
לוקח לטיולים לבלו הול, בלו לגון, שלושת הבריכות ולאן שרק שתרצו 🙂
שמו אייד 01003000932
תהנו

לפוסט >>

פעם שנייה בסיני, חול המועד סוכות הפך רשמית בשבילנו ל"חזרת מצרים". בכל חלק בסיני יש אוירה אחרת אבל האוירה השולטת בנואיבה (ביר…

פעם שנייה בסיני,
חול המועד סוכות הפך רשמית בשבילנו ל"חזרת מצרים".
בכל חלק בסיני יש אוירה אחרת אבל האוירה השולטת בנואיבה (ביר סוויר ואחרים) היא של חופש
אז לכל אלה שיורדים פעם ראשונה חשוב שתבינו שסיני זה חופש, ובין חופש לחופשה יש הבדל,
ההערכות שלכם צריכה להיות כמו הערכות לים.
ברגע שתבינו את הרעיון הזה לא תתבאסו על איך שהחדר נראה בין אם בחרתם בקמפ או במלון, אם יש לכם מיטה או איזה סידור שינה על הרצפה,
אם יש לכם מזגן או מאוורר, ואם האוכל שהזמנתם קצת מאחר.
כשתגיעו עם הרעיון הזה במוחכם תסתכלו סביבכם ותחשבו, מתי יצא לכם לשבת עם החברים שלכם מול הים ימים

לפוסט >>

אחרי 4 ימים רוצה לכתוב פוסט קצר כמה טיפים.. הראשון מומלץ להזמין מלונות ישירות מול המלון הרבה יותר זול! עשינו טיול יום ל3…

אחרי 4 ימים רוצה לכתוב פוסט קצר
כמה טיפים..
הראשון מומלץ להזמין מלונות ישירות מול המלון הרבה יותר זול!
עשינו טיול יום ל3 הבריכות וטיול ג'יפים סגרנו מול מוחמד בטיילת בדהב חייבת להגיד שהוא באמת מקסים דאג לנו ממש לאורך כל הטיול ואף כשחזרנו ליווה אותנו לראות עוד מקומות בדהב ולא רצה אפילו תמורה.
המחירים הוגנים ושירות וחוויה מיוחדת!
מצרפת לינק לפייסבוק שלו

https://images.app.goo.gl/xoSpJ4TSzHdueUax9

לפוסט >>

שלום חברים פעם ראשונה שלנו בסיני לקחנו מלון the bayview נימצא בטאבה שזה 20 דק' מהגבול לקחנו חצי פנסיון…

שלום חברים פעם ראשונה שלנו בסיני לקחנו מלון the bayview נימצא בטאבה שזה 20 דק' מהגבול לקחנו חצי פנסיון ניתן לקחת הכל כלול יוצא משתלם. אוכל ברמה סבירה מגוון וטעים חדרים מרווחים נקיים.יש צוות הווי ובידור אשר מפעילים את הילדים ואורחי המלון. יש שירותי ספא במלון.מסעדה בר משקאות. המלון מוציא שאטל במהלך שעות היום והערב אשר מגיע לשוק הנימצא ליד מלון וואקלה שם ניתן לעשות קניות מזכרות וקנינו שם דברים ישבנו במאהל אירוח עם כיבוד קל. יש שם גם סופר מרקט. בנוסף המלון מציע אטרקציות של ספורט ימי באזור שייט לאי האלמוגים עם צלילה שנורקל וכו'.. אנחנו

לפוסט >>

המלצה חמה על נהג מונית מהמם 🙂 בדרך מישראל לשארם סגרנו עם נהג מונית שהבריז לנו והיינו ממש מבואסות ונאלצנו…

המלצה חמה על נהג מונית מהמם 🙂 בדרך מישראל לשארם סגרנו עם נהג מונית שהבריז לנו והיינו ממש מבואסות ונאלצנו לקחת מונית במחיר יקר יותר ולא הוגן.
בחזור סגרנו עם Samy Sharm והוא היה פשוט מדהים. קודם כל היחס האדיב והמנומס לאורך כל ההתכתבויות והנסיעה. שנית, לא איחר (זה היה ממש חשוב לנו) ובנוסף לקח מחיר ממש הוגן משארם לטאבה.
לאורך כל הנסיעה דיברנו ואפילו הציעה במקומות ממש יפים לעצור ולהצטלם.
ממליצה בחום על סאמי, מה שבטוח בטיול הבא ניסע שוב איתו!

לפוסט >>

•••המלצה על קאמפ "סיני לייף" בראס השטן ועל נהג מונית תותח!!!•• עברנו חוויה לא נעימה, שלאחריה רצינו לעבור לקאמפ אחר. לאחר המלצות…

•••המלצה על קאמפ "סיני לייף" בראס השטן ועל נהג מונית תותח!!!••

עברנו חוויה לא נעימה, שלאחריה רצינו לעבור לקאמפ אחר.
לאחר המלצות בחרנו לעבור ל -"סיני לייף", וזו הבחירה הכי טובה שעשינו בטיול הזה!

הנהג שלקח אותנו, רביע, היה מדהים מדהים ועזר לנו המון.
לא הלך עד שהיינו בטוחות ומסודרות.
המתין לנו עד שסיימנו לקפל הכל בקאמפ הקודם, ולקח אותנו עד ל"סיני לייף", והכל ברוח טובה. אמר לנו לשלם כמה שאנחנו חושבות, לרגע לא עזב אותנו ועזר לנו ממש בהכל.
הוא הכי הגון בעולם.
היה איתנו גם יום שלם בדהב, עלה לנו 200 שח הלוך חזור מהראס לדהב, מחיר ל3 אנשים.
חיכה לנו 5 שעות עד

לפוסט >>

ממליצה בחום על Sayed Swarka טיולי ג'יפים עם ארוחה בשטח והדרכה בעברית. עשינו איתו 3 ימי טיול – יום אחד לראס אבו גלום…

ממליצה בחום על Sayed Swarka
טיולי ג'יפים עם ארוחה בשטח והדרכה בעברית.
עשינו איתו 3 ימי טיול –
יום אחד לראס אבו גלום והלגונה הכחולה.
יופ שני לסנטה קתרינה, הקניון הלבן ועין חודרה.
ועוד חצי יום לקניון האדום.
היה מעולה.

לפוסט >>

בנות, אני מטיילת לבד כבר מס' ימים 🙂 אגיד שזה כיף ממש, מלא חופש של בחירות ותכנון לו"ז כרצוני. אני לא טיפוס…

בנות, אני מטיילת לבד כבר מס' ימים 🙂
אגיד שזה כיף ממש, מלא חופש של בחירות ותכנון לו"ז כרצוני.
אני לא טיפוס שמנוהל על ידי פחדים, אבל כן פחות נעים להתקל במבטים סוקרים של מצרים, שלא נדבר על פעמיים שעובד קבלה ומלצר שאלו אותי אם אפשר להעביר איתי את הלילה.
אני משתדלת לשמור על עצמי, וזה מסוג הדברים שברורים לי לכדי התנהלות ואמירה ברורה למי שמדבר אליי ככה ומנצל את זה שאני מתיירת לבד.
מה שכן, לא הייתי מסתובבת ב04:00 לבד.. זה קצת להתגרות בגורל. משתדלת גם כן להסתובב היכן שישנם אנשים נוספים.

וכמובן שישנם גם אנשים טובים.. מוחמד (עובד ב Nasaim Safari שממוקמת בשוק

לפוסט >>

אנחנו שישה חברים שרוצים לצאת לטיול של הלגונה הכחולה, בלו הול וראס אבו גלום. אנחנו נמצאים בשארם. מישהו יודע מה טווח המחירים?…

אנחנו שישה חברים שרוצים לצאת לטיול של הלגונה הכחולה, בלו הול וראס אבו גלום.
אנחנו נמצאים בשארם.
מישהו יודע מה טווח המחירים? האם הטיול שווה? כולל ארוחת צהריים?

תודה לעונים:)

לפוסט >>

כמה טיפים לטיול הבא שלכם: הגעה לגבול: ?אוטובוס-קו 15 מתחנה מרכזית, כל שעה בערך, עם 25 דק נסיעה לגבול. ?מונית מתחנה מרכזית…

כמה טיפים לטיול הבא שלכם:

הגעה לגבול:

?אוטובוס-קו 15 מתחנה מרכזית, כל שעה בערך, עם 25 דק נסיעה לגבול.

?מונית מתחנה מרכזית – בין 50-70 שח, יש מלא שנוסעים לגבול, מומלץ שתתחלקו עם עוד כמה אנשים בדרך לשם.

?שלמו אגרת נסיעה מראש בלינק, אין צורך אפילו להדפיס, אפשר פשוט להראות בפון, חוסך מלא זמן.

בגבול:

?תחליפו כסף לפני!!!
יש מספר מקומות באילת שניתן להחליף ללירה מצרית.
בשום פנים ואופן לא להחליף בגבול, השער נוראי. עלה לי כמעט 100 שח להחליף 850 שח ללירה.

?תביאו עט!! יחסוך לכם עוד 20 דק במעבר.

?דרכון ביומטרי הוא החבר הכי טוב שלכם.

כשחציתם את הגבול:

?תבררו *לפני* הנסיעה כמה עולה ממוצע נסיעה במונית מהגבול

לפוסט >>

חזרנו אחרי 5 ימים במלון אקוה בלו בשארם.מלון מומלץ מאוד מלא מגלשות ופעילויות לילדים.אוכל טוב ומגוון.סגרנו דרך סוכנת ושמה מונא…

חזרנו אחרי 5 ימים במלון אקוה בלו בשארם.מלון מומלץ מאוד מלא מגלשות ופעילויות לילדים.אוכל טוב ומגוון.סגרנו דרך סוכנת ושמה מונא שדאגה לנו לכל מה שצריך מחדר ברמה פצצה עד נהגי מוניות וטיולים. ממליצה לכם לבדוק מולה על החופשה הבאה שלכם Mona Alhaj Alkasir
+972525912200

לפוסט >>

סבבה בטאבה ממש ככה שבוע ימים של חופש ומנוחה אטרקציות ושגעונות טיול גמלים מצנח טיול ג'יפים מלון סטרנד ולנוח כן הרבה לנוח חזרנו אם…

סבבה בטאבה ממש ככה
שבוע ימים של חופש ומנוחה אטרקציות ושגעונות
טיול גמלים
מצנח
טיול ג'יפים
מלון סטרנד
ולנוח כן הרבה לנוח
חזרנו אם ים של אנרגיות מטורפות
נופש פשוט מושלם כן ממש מושלם !!
שווה שווה וברבע מחיר מהארץ !!

לפוסט >>

בוקר טוב לכולם.יורד לסיני היום.מס שאלות לקבוצה הנחמדה. 1.מה השער לירה מצרית לשקל שנהגי המונית בגבול המצרים משלמים?,. 2. 6 נוסעים מטאבה למלון…

בוקר טוב לכולם.יורד לסיני היום.מס שאלות לקבוצה הנחמדה.
1.מה השער לירה מצרית לשקל שנהגי המונית בגבול המצרים משלמים?,.
2.
6 נוסעים מטאבה למלון בנואיבה.כמה אמורים לשלם עבור הנסיעה?.
3. מה מחיר הנסיעה מנואיבה למנזר סנטה קטרינה לאותם 6 נוסעים?
והאם אתם ממליצים לעשות טיול זה ?
6 נוסעים מטאבה

לפוסט >>

הטיפ הכי טוב נראה לי לאלו שמבקרים פעם ראשונה בסיני, במיוחד למבקרים בבתי המלון בסיני … אם תצליחו לשנות תפיסה לגבי…

הטיפ הכי טוב נראה לי לאלו שמבקרים פעם ראשונה בסיני, במיוחד למבקרים בבתי המלון בסיני …
אם תצליחו לשנות תפיסה לגבי מהי חופשה, ותבינו מראש שסיני זה לא דומה לאילת או חופשות יוון ולא תחפשו כל הזמן אטרקציות ובננה בים וברים ומועדונים אז אולי תצליחו להנות.
למה אנשים נהנים מהקמפים למרות שהמחירים כבר דומים לבתי המלון? כי זו חופשה אחרת, לא מתזזים בה ממקום למקום כל הזמן, לא מרגישים שצריך לעשות וי על עוד איזה אטרקציה ושמפספסים משהו. פשוט רובצים, מקשקשים עם אנשים, אוכלים, קוראים, משחקים קלפים, מעשנים, שותים ומשנרקלים הרבה (או צוללים).
ואפשר איזה טיול לשנרקל בבלו הול המדהים, ללגונה

לפוסט >>

המלצה חמה למי שנוסע לשארם: טוני – 20-01277658899+ אנחנו פגשנו בחור נוצרי קופטי בשם טוני שעשה לנו את הטיול. טוני אירגן לנו:…

המלצה חמה למי שנוסע לשארם:

טוני – 20-01277658899+

אנחנו פגשנו בחור נוצרי קופטי בשם טוני שעשה לנו את הטיול.
טוני אירגן לנו: טרקטורונים, שייט וצלילה בראס מוחמד, כניסה לפארק מים המטורף אלבטרוס (נקרא גם אקווה בלו), רכיבה על גמלים+כניסה צפייה בהופעות במאהל בדואי והסעות.

רכיבה על גמלים:
את טוני הכרנו כשחיפשנו מחיר טוב לטיול גמלים ולאחר כמה שיחות טלפון ובירורים הבנו שהוא הזול ביותר. לבסוף, לא רק שטוני הציע מחיר נמוך יותר, משך זמן הרכיבה שהוצע היה הארוך ביותר. טוני הגיע בעצמו לאסוף אותנו מהמלון ולאחר נסיעה של 10 דקות הגענו לאיזור הספארי. שם גם הוצעה לנו ארוחת ערב במהאל בדואי וצפייה במופעי להטוטנים

לפוסט >>

אם אתם בדרך לסיני תעצרו הכל ותקראו ? פעם ראשונה שלי בסיני 7.10 נסעתי לשארם 3 לילות משם לדהב 2 לילות, במוניות. בשארם…

אם אתם בדרך לסיני תעצרו הכל ותקראו ?
פעם ראשונה שלי בסיני 7.10 נסעתי לשארם 3 לילות
משם לדהב 2 לילות, במוניות.

בשארם החוויה שלי הייתה נעימה פחות או יותר
יש 2 מקומות מרכזיים שאפשר לבלות בלילה… לטייל…
במרכז של נעמה ביי ובשוק הישן.
יש עוד מקומות שתוכלו לשאול את נהגי המוניות והם ימליצו לכם על קפה טוב או מקומות לאכול אם תרצו.
המלצה שלי בהכרח לקחת מלון באזור נעמה ביי
מפניי שכל שאר המקומות מרוחקים ואם אתם בלי רכב פרטי אז המחיר של המונית יהיה גבוה כי מדובר במרחקים של 20 30 קמ אם אתם בשארק ביי או נאבק ביי.

דילים לשייט לא לקחת מנעמה ביי

לפוסט >>

הייוש 🙂 אז ככה אוטוטו צריכה לתכנן טיול לסיני ? אנחנו זוג + ילד בן שנתיים הולכים אזור תחילת דצמבר. אשמח…

הייוש 🙂 אז ככה אוטוטו צריכה לתכנן טיול לסיני ?
אנחנו זוג + ילד בן שנתיים הולכים אזור תחילת דצמבר. אשמח לדעת על המלצות על מלונות KID FRIENDLY ואפילו אם אפשר להתפנק עם בריכה מחוממת יאללה למה לא 🙂
חשוב לציין שלא נגיע עם רכב פרטי אלה עם תחבורה ציבורית ומשם מונית עד למלון.
יש לכם טיפים, המלצות אני אשמח לדעת הכל !!! תודה ?

לפוסט >>

שלום. אנחנו נמצאות בשארם א-שייח בנעמה ביי ומחפשות חוף יפה ונעים לרבוץ בו ולשנרקל. עד כה שמענו על פרשה ועל ראס…

שלום. אנחנו נמצאות בשארם א-שייח בנעמה ביי ומחפשות חוף יפה ונעים לרבוץ בו ולשנרקל.
עד כה שמענו על פרשה ועל ראס אל מוחמד.
נשמח לשמוע המלצות ומחירים.
לגבי ראס אל מוחמד: לא בעניין של הטיול עם הסירה. נטו להיות ולשנרקל. דגש על להוזיל עלויות?

לפוסט >>

מבוא : לאשתי יש בעיה רפואית והיא הולכת בחוץ עם מקל כבר יותר משנה אתמול בבוקר הגענו למעבר הגבול…

מבוא : לאשתי יש בעיה רפואית והיא הולכת בחוץ עם מקל כבר יותר משנה
אתמול בבוקר הגענו למעבר הגבול עברנו את הצד הישראלי ממש מהר
מסלול של דרכונים ביאומטריים היה רק. ואז הגענו לצד המצרי. פה דווקה היה תור ארוך , אבל נתקענו בצ'נדג' בכלל מעבר משמרת . בינתיים תור קצת התפזר. היה רק שוטר אחד שבדק ועד אחד יותר מבוגר ואלי גם דרגה יותר גבוהה שרק הגיע . הסתכלתי אליו אולי הוא גם יתחיל לעבוד. פיתאום הוא מסמן לאשתי לבוא ומבקש דרכון של אישתי לוקח אותו ומעביר אותו לשוטר שעובד ואז לוקח גם דרכון שלי וגם מעביר

לפוסט >>

שלום לכולם היינו שבוע בנואייבה במלון swisscare ופשוט היה תענוג קיבלנו חדר כפול שמורכב משני חדרים ענקיים עם מיזוג מיני בר…

שלום לכולם
היינו שבוע בנואייבה במלון swisscare ופשוט היה תענוג קיבלנו חדר כפול שמורכב משני חדרים ענקיים עם מיזוג מיני בר ומיטות נוחות
לקחנו עם ארוחת בוקר
את הארוחה אפשר לאכול מתי שרוצים והם שואלים אותך לאן להביא , לבריכה, לחוף או בחדר אוכל והם מביאים לכם את הארוחה .
הצוות פשוט נדיר דואגים להכל אבל ממש הכל סופר נחמדים ומגדילים ראש בכל דבר בחיים לא ניתקלתי בכזה שירות כל הזמן שואלים אם צריך משהו ודואגים להכל פשוט להכל.
היינו צריכים פעמיים משהו מהבית מרקחת והם הלכו והביאו לנו בדיוק מה שביקשנו ואפילו לא רצו לקחת כסף ( כמובן שנתנו טיפ)

לפוסט >>