אודות

בשנים האחרונות סיני חזרה להיות יעד מוביל ברשימת המקומות האהובים על המטיילים הישראלים, ומאות אלפים פוקדים מידי שנה את חופי סיני הקסומים, מסלולי הטיולים, בתי המלון והאטרקציות השונות. גם קהל היעד התרחב והוא כולל היום משפחות עם ילדים, יחידים, זוגות וקבוצות חברים, מכל הגילים והמגזרים. 

העלייה בכמות הנופשים הביאה עמה צרכים חדשים ואפשרויות חדשות, ובראשן האפשרות לשיתוף מידע, טיפים והמלצות עם הכלל. אם בעבר כדי לחפש המלצות על מקום מסוים או לברר מחירים היינו צריכים לפנות באופן אישי לחבר או חברה שחזרו מסיני, ולהסתפק רק בחוויה שלהם, הרי שהיום הפלטפורמות מאפשרות לנו לשתף את המידע עם עשרות אלפי אנשים במקביל, ובכך לסייע להם בתכנון החופשה וגם בחופשה עצמה. 

לטובת ריכוז המידע במקום אחד, ומשום שפייסבוק היא פלטפורמה רחבה מאוד, יצרנו לפני מספר שנים את קבוצת "סיני – טיפים והמלצות", שהיא הקבוצה של הישראלים והישראליות שאוהבים את סיני, מטיילים בה וחוזרים אליה שוב ושוב. הקבוצה נותנת מענה להמון אנשים המחפשים מידע לפני ובמהלך נסיעה לסיני, וכן מסייעת לפתור בעיות שונות שמתעוררות בדרך. 

עם הזמן הבנו שפייסבוק זה אחלה, אבל זו עדיין פלטפורמה שהיא מוגבלת מעט, ובנוסף יש לא מעט אנשים שמחפשים את התשובות לשאלות גם במקומות אחרים ברשת. לכן, כדי להנגיש עבור יותר אנשים את המידע שקיים בקבוצת הפייסבוק, יצרנו את האתר הזה – שהוא למעשה גרסת ה-WEB  של הקבוצה. 

אתר סיני טיפים והמלצות לוקח בעצם את הרעיון של חכמת ההמונים, שבא לידי ביטוי בפייסבוק בצורה קצת מוגבלת, ומפשט אותו – תמצאו כאן את כל מה שיש בקבוצת הפייסבוק, רק בצורה נוחה יותר, מסודרת יותר, עם אפשרות למיין את המידע על פי נושאים לפי רצונכם, וכמובן בתי מלון ומקומות אירוח שווים בסיני. 

כמובן שאפשר להצטרף גם לקבוצה דרך האתר, בלחיצת כפתור, וליהנות מכל העולמות לפי מה שמתאים לכם. העיקר שתקבלו את התשובות לכל השאלות שלכם. 

אנחנו מאחלים לכם נסיעה טובה וחופשה נעימה בסיני!