סיני טיפים והמלצות
סיני טיפים והמלצות

המלצה רותחת על Adam Camp – Ras Shitan! הגענו 8 אנשים לסופ"ש ארוך. התקבלנו בחום וחיוכים, סמי בעל המקום הוא פשוט…

המלצה רותחת על Adam Camp – Ras Shitan!
הגענו 8 אנשים לסופ"ש ארוך. התקבלנו בחום וחיוכים, סמי בעל המקום הוא פשוט קרן אור מהלכת. ישב איתנו מלא, סיפר סיפורים ובעיקר היה בעל בית מושלם. השירות מעולה, הקאמפ עצמו כל כך יפה ומזמין והתמונות לא עושות לו חסד אז אל תשפטו לפי התמונות באינטרנטים.
הזמנו חדרים ממוזגים שהיו מושלמים לצרכינו, שירותים ומקלחת מטר מהחדרים, מים חמים ונעימים כמעט כל הזמן. הייתי בהלם כשעשינו את החישוב הסופי לפני החזרה לארץ ויצא שכל אחד שילם בקאמפ הכל כולל הכל (חדרים, שתי ארוחות ביום, טיול לוואש-וואשי) 300 ש"ח פלוס מינוס.
ובוא נגיד שלא חסכנו… 🙂 הזמנו מה שהתחשק בכל זמן שהתחשק, האוכל ממש ממש סבבה ובמחיר סביר ויש אופציות צמחוניות וטבעוניות. אם הגעתם בערב שיש במיה בתפריט – הרווחתם. גם הסחלב משוגע.
מכיוון שהגענו במהלך חודש הראמדאן, הייתה הפסקת פעילות של העובדים לשעה בזמן השקיעה כל יום. וזה לא הפריע בשום צורה. להיפך. הצצנו כל ערב על ארוחת האיפטאר, כמובן מרחוק ובלי להפריע. העובדים שמחו להסביר לנו את המנהגים ובעיקר הייתה תחושה כללית של כבוד הדדי לכל אדם ומנהגיו.
אני יכולה לכתוב עוד הרבה על אדם קאמפ אבל ספוילרים… 😉 בואו לחוות את המקום בעצמכם. תאמינו לי.
אין יותר שמחים מאיתנו ובהחלט נחזור לשם!

בתמונה: מתפננים בשקיעה מול המרפסת המהממת על קו המים.

* פוסט זה מכיל תמונות אותן ניתן לראות בפוסט המקורי המופיע בקבוצה

אם מצאתם בעיה בפוסט ואתם חושבים שיש צורך להסיר אותו מהאתר ו/או מקבוצת הפייסבוק אנא מלאו את הטופס למטה ואנו נבחן את בקשתכם ונסיר אותו במידת הצורך

קבוצת הפייסבוק

הפוסט הנ"ל נכתב על ידי אחד מחברי או חברות קבוצת הפייסבוק "סיני טיפים והמלצות" לפני 5 שנים. שמו או שמה לא מופיע באתר מטעמי פרטיות וגלוי עבור משתמשים החברים בקבוצה בלבד.

ניתן להצטרף לקבוצה ממש כאן.