למתלבטים בין מון איילנד לניו מון איילנד אגיד לכם שלמרות השם והעובדה שהם צמודים, ההבדל הוא שמיים וארץ. בניו אין…

למתלבטים בין מון איילנד לניו מון איילנד אגיד לכם שלמרות השם והעובדה שהם צמודים, ההבדל הוא שמיים וארץ. בניו אין גישה לים וצריך ללכת כל פעם למון (מרחק של כמעט חצי קילומטר) שזה מבאס במיוחד אם שוכחים משהו או רוצים להביא את הטלפון לצלם או רוצים לקנות מים, כל מקרה כזה מחייב הליכה של כמעט קילומטר ב 40 מעלות, לא נעים. במון יש גם יותר אווירה של סיני, יושבים על החוף בלילה עם פנסים סינים וגיטרות בניו אין. יש גם הבדל במחירים. במון יותר יקר גם החדרים וגם האוכל. האוכל יותר יקר בשלושים אחוז, החדרים יותר יקרים בעשרה אחוז. החדרים נראים אותו דבר אבל המרחק עושה את כל ההבדל כי במון החדרים צמודים למסעדה ובמרחק של 30 מטר מהים, בניו החדרים חוץ מזה שהם רחוקים כמעט חצי קילומטר מהחוף הם גם די רחוקים מהמסעדה ויש גם 30 מדרגות לעלות אליהם.

אם מצאתם בעיה בפוסט ואתם חושבים שיש צורך להסיר אותו מהאתר ו/או מקבוצת הפייסבוק אנא מלאו את הטופס למטה ואנו נבחן את בקשתכם ונסיר אותו במידת הצורך

קבוצת הפייסבוק

הפוסט הנ"ל נכתב על ידי אחד מחברי או חברות קבוצת הפייסבוק "סיני טיפים והמלצות" לפני שנה 1. שמו או שמה לא מופיע באתר מטעמי פרטיות וגלוי עבור משתמשים החברים בקבוצה בלבד.

ניתן להצטרף לקבוצה ממש כאן.